Haber

CHP’nin ilk adayı İzmir Urla’da yola çıktı

İZMİR (İGFA) – Urla’da adaylığını ilk açıklayan kişi Av. Bektaş Köse oldu.

Uzun yıllar CHP’ye yakın siyasi faaliyetlerde bulunan Köse, önümüzdeki günlerde CHP’nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel ve İzmir Milletvekilleri ve Parti Meclisi üyeleriyle bir araya gelerek aktif olarak “merhaba” diyecek. siyasete.

Plan ve projelerini tamamlayan ve hazırladığı çalışmalarla ilgili birçok kurumdan destek isteyecek olan Köse, CHP Urla Teşkilatı, sivil toplum kuruluşları, bürokrasi, muhtarlar ve Urla halkıyla bir araya gelerek duyurusunu yapmaya hazırlanıyor. istişarelerinin ardından bir basın toplantısıyla bunları kamuoyuna açıkladı. .

Meslektaşlarını belirleyen Av. Bektaş Köse, “Çıktığımız bu siyasi yolculuğun her aşamasının desteğini talep edeceğiz. Grubumuzla birlikte Urla’nın sorunlarını tespit ettik. Bu sorunlara alternatif çözümleri değerlendirdik. Siyasetin kısır mücadelelerini bir kenara bırakarak, hiçbir soruya yer bırakmayacak, 24 saat hizmete hazır bir şekilde çalışmaya başladık. Urla’nın değerli halkı ve bu ilçenin yöneticileriyle fikir alışverişinde bulunarak ortaya koyacağımız somut çalışmalarımızla Urla’yı yönetmeye talip olacağımıza inanıyorum. Bir hukukçu olarak Urla halkına söz veriyorum, söylediklerimiz kayıt altına alınsın. Gerçekleştirdiğimiz her proje ve hizmette şeffaflık olacaktır. “Urla’yı Türkiye’nin en kolay ulaşılabilir takımıyla yönetmeyi arzuluyorum” dedi.

haber-akdeniz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu